• 0532 770 98 22
  • 0 (258) 268 73 49
  • info@akankardesler.com.tr

KurumsalHAKKIMIZDA
Akan Kardeşler Makine 1972 yılında Enver Akan tarafından kurulmuştur. Firmamız 2013 yılına kadar Hüseyin Akan Torna olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

2013 yılında kurumsallaşarak Akan Kardeşler Makine İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak sektördeki yerimizi büyütüp yolumuza bu şekilde devam etmeye karar verdik.

Akan Kardeşler Makine İmalat İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma politikamızla her türlü talaşlı imalat ve yedek parça imalatını yapmaktayız.

Akan Kardeşler Makine ;üretimde ve üretim sonrası verdiği hizmette gösterdiği hassasiyet ve titizlikle Denizli’de makina ve makina parçaları sektöründe ayrı bir yere sahip olup en çok tercih edilen firmadır. Bu konuda bizi tercih eden firmalarımıza teşekkür ederiz. Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve yine en iyi hizmeti verebilmek için değişen teknolojiyi sürekli takip edip, son sistem makine parkurumuzla, CNC işleme merkezi, CNC tornalarımızla üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası pazarlarda ürünlerimizdeki ve hizmetteki kalitemizle fark yaratarak markalaşan, kendisini kabul ettiren bir şirket olarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini ön plana çıkarmak.
Çalişanlarımızın eğitimleri ve üretimimizdeki uygulamalarımızla kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.
Mesleki bilgi ve becerilerimizi insanlığın, toplumun ve sektörün gereksinimleri ve ilerlemesi doğrultusunda kullanmak.
Ürün yelpazemizi genişleterek, ülkemizin dış bağımlılılğını azaltmak.